top of page

CEREMONIA HUMANISTYCZNA W PLENERZE

- PAŁAC ZDUNOWO


zieleń, słońce, wzruszenia

Czasem mówię, że nie ma ślubów idealnych, ale zmieniam zdanie, gdy myślę o tym przepięknym ślubie Ani i Wyszka w Zdunowie. Ludzie - petarda, miejsce - przepiękne, ekipa - niezastąpiona. Ania i Wyszek zdecydowali się na dwudniowe wydarzenie. W piątek spotkaliśmy się w Pałacu Ślubów na warszawskiej starówce na kameralnej uroczystości cywilnej. Sobota za to zaczęła i skończyła się w Pałacu Zdunowo. Takie rozwiązanie na pewno zapewniło parze młodej i gościom sporo spokoju i swobody, bo gdy przygotowania, ceremonia i wesele odbywają się w jednym miejscu odpadają wszystkie zmartwienia związane z transportem. Zagrała nam również pogoda, bo przecież nie mogło być inaczej!ślub humanistyczny w plenerze

Ceremonia humanistyczna odbyła się w przestronnym parku otaczającym Pałac Zdunowo, na tle fantastycznych dekoracji wykonanych przez Gdzie Szumi Las. Ania i Wyszek zdecydowali się na delikatne, błękitno-lilowe kolory, złoto, dużo kwiatów i eleganckich dodatków. Ceremonię w plenerze poprowadził świadek - przyjaciel pary młodej! :) Towarzyszyły nam dźwięki smyczków i śpiew ptaków, a Ania i Wyszek napisali również własne przysięgi, które oczywiście wycisnęły łzy ze wszystkich obecnych.


jak to zrobić, żeby wszystko zagrało

Nie ma chyba idealnego przepisu, który zadziała dla wszystkich, ale patrząc na tak piękne dni, przychodzą mi do głowy trzy rady. Po pierwsze, nie przejmować się zbyt bardzo, wrzucić na luz i pozwolić wszystkiemu toczyć się własnym torem. Po drugie, zapewnić sobie zgraną i zaangażowaną ekipę usługodawców. Po trzecie, wszystko na spokojnie! Założenie więcej czasu niż potrzeba na każdy element dnia ślubu jest złotą wskazówką, która potrafi naprawdę wiele zmienić. Szczegółowy godzinowy plan dnia jest bardzo istotny, ale świetnie gdy są w nim "luzy", czyli momenty gdy nic się w tym planie nie dzieje, a para młoda może sobie pozwolić na chwilę oddechu i spokoju.


miejsce - Pałac Zdunowo

dekoracje - Gdzie Szumi Las

suknia - Oksana Mukha

makijaż i fryzura - Iwona Gzik

DJ - Kajetan Kukieła
Comments


bottom of page